Tescoma Strunový sekáček HANDY, s příslušenstvím
Výrobce: Tescoma
Skladem
Sleva platí do vyprodání zásob
839 Kč Ušetříte 23%
649 Kč
Popis
Popis
Snadno a rychle naseká potraviny, odstředí umyté bylinky i salát a vyšlehá dresinky nebo tekutá těsta. Nádoba sekáčku je dostatečně velká a postačí k přípravě pokrmů i pro větší rodinu. Cibuli, kořenovou zeleninu, rajčata, bylinky, jablka, hrušky, ořechy nebo piškoty nasekáte ve strunovým sekáčku snadno a rychle, vždy přesně na požadovanou hrubost. Pohodlně v něm v něm připravíte i ovocné a zeleninové saláty, najemno sekané bylinkové pesto apod. Příslušenství sekáčku zahrnuje odstřeďovací misku na omyté bylinky a salát a šlehací metlu pro přípravu dresinků a tekutých těst.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 119351 |
|---|---|
| Výrobce |
Tescoma |
| EAN | 8595028403411 |
| Barva | zelená |
| Materiál | nerez + plast |
| Výška | 13,5 cm |
| Hmotnost | 0,46 kg |
| Průměr | 14 cm |
| Myčka | Ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.