Pokud máte malý obývací pokoj, ale stále hledáte místo, kde si můžete dát občerstvení a pití při sledování televize, může být vaším nejlepším řešením přístavné a odkládací stolky.  Můžete je použít tak, aby byly dostatečně blízko pohovky a mohli jste je využít jako dodatečný odkládací prostor ke konferenčnímu stolku.

Zobrazeno 15 z 392 produktů
ODKLÁDACÍ STOLEK,
Sconto Přístavný stolek GERA 2

Odkládací stolky jsou malé přístavné stolky, které by neměly být umístěny uprostřed místnosti, ale vedle křesla, pohovky nebo stolu. Mohou být vyrobeny z různých materiálů. Populární jsou dřevěné přístavné stolky, ale můžete najít i varianty z kovu nebo skla. Přístavné stolky na kolečkách se snadno přemísťují, což se hodí pokud s nimi chcete po místnostech pohybovat.

Jak si vybrat odkládací stolek?

I u tohoto typu nábytku platí, že byste je měli sladit s ostatními kusy nábytku v místnosti. V nabídce najdete přístavné stolky v retro stylu, moderní i rustikální. Podobně tak si vyberte taky barevné varianty. Populární jsou černé a bílé odkládací stolky. Můžete si však pořídit i přístavné stolky přírodní dřevo, nebo v dekoru dub sonoma a další.