Popis
Popis
Nerezové struhadlo na halušky s plastovým jezdcem na těsto, se kterým jednoduše připravíte během chvilky stejnoměrné noky z bramborového těsta. A pochutnáte si na tomto tradičním pokrmu, který je nenáročný na suroviny i čas.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 113130 |
|---|---|
| Výrobce |
Banquet |
| EAN | 8591022442036 |
| Barva | červená |
| Materiál | nerez + plast |
| Výška | 6,5 cm |
| Šířka | 10,5 cm |
| Délka | 32 cm |
| Myčka | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.