Pokud vás unavuje neustálé hledání oblečení po celém bytě, nabízíme pohodlné a stylové řešení. Jsou jím němí sluhové, kteří jednoduše pojmou oblečení, které se tak již nebude válet po židlích, posteli nebo zemi.

Zobrazeno 15 z 30 produktů
Šatní Stojan Tadeo

Šatní Stojan Tadeo

1 499 Kč
Pojízdný Šatní Stojan Tadeo
Boxxx NĚMÝ SLUHA - barvy nerez oceli
Šatní Stojan Udo
NĚMÝ SLUHA - přírodní barvy
Pojízdný Šatní Stojan Cuba
Němý sluha Henry

Němý sluha Henry

1 199 Kč
Šatní stojan Rita
Šatní stojan Ela
Němý Sluha Rudy Ii
Věšák Na Oblečení Selje Š: 56 Cm

Co je to němý sluha a k čemu ho potřebuji?

Němý sluha je pomocníkem, kterého potřebujete, aniž byste to věděli. Určitě jej znáte i pod názvem stojanový věšák na oblečení. Tento pomocník je praktický nejen pro válející se oblečení, ale i jako odkládací stanice pro vaše návštěvy. Němí sluhové jednoduše pojmou velké množství oblečení. Vaše návštěvy si tak lehce na jedno místo mohou odložit své kabáty, bundy či tašky.

Odkládání oblečení nikdy nebylo jednodušší. Stačí si pořídit některého z našich němých sluhů, kteří pomohou s nepořádně poházeným oblečením, za kterým stojí nejen děti. Němí sluhové jsou praktickým řešení pro odkládání oděvů nejen doma.

Pokud nemáte mnoho úložného prostoru a chtěli byste si odložit oblečení, je němý sluha vynikající volbou. Může to být stojan na košile, šaty nebo jiné oděvy. Věšáky na oblečení nezabírají mnoho místa a jsou perfektní pro menší byty. Vzhledem k jejich malé velikosti je možné němého sluhu umístit hned vedle dveří nebo do šatníku. Tímto způsobem má každý snadný přístup ke svým halenkám, košilím a kalhotám.