Není nad to začít den správně naladění. A jak jinak než s kvalitní matrací, která vám přinese poklidný spánek po celou noc. Již můžete zapomenout na neustálé převrácení a hledání správné polohy, ve které by se vám dobře spalo. Pořiďte si některou z našich matrací a dopřejte si ničím nerušený spánek.

Zobrazeno 15 z 1575 produktů
Matrace Tamara

Matrace Tamara

3 097 Kč
Materasso MATRACE

Materasso MATRACE

11 999 Kč
LB Bohemia MATRACE - bílá
Matrace Twin 160x200 cm
LB Bohemia MATRACE, 90/200 cm - bílá
Sconto Matrace LUXURY MIND 90x200 cm
Matrace Allergiker Plus 120/200cm, H2
Sconto Matrace LATEX BAMBOO 18 180x200 cm
Pružinová Matrace Arsene 180x200cm
Materasso MATRACE Z PUR PĚNY - bílá
LB Bohemia TOPPER, 80/200 cm, - bílá

Jak na výběr matrace?

Chcete matraci, která vám bude sloužit po dlouhou dobu? Matraci, která bude udržovat svůj tvar a bude vždy příjemná, pružná a pohodlná? Pak si vyberte některou z našich matrací. V široké nabídce si můžete vybírat z několika druhů a rozměrů. Všechny matrace se vyznačují prvotřídní kvalitou, díky které vám matrace vydrží spoustu let.

Pro kvalitní spánek či pohodlný odpočinek vám poslouží naše pěnové matrace. Přináší vysoký komfort, jsou prodyšné a mají odnímatelný povlak, který je pratelný. Jsou vhodné nejen pro alergiky. Můžete si vybírat matrace z gelové pěny, studené pěny a spoustu dalších. V nabídce jsou i klasické pružinové matrace. Například taštičkové matrace, které se vyznačují technologií gelových perel, které skvěle vyrovnávají teplotu při spánku. Taštičkové pružinové jádro se pak ergonomicky přizpůsobí tělu a vám se bude spát jako na obláčku.

Nabízíme i dětské matrace, které budou ideální pro zdravý spánek vaší ratolesti. Mají kvalitní pěnové jádro, které se ergonomicky přizpůsobí tělu. Samozřejmostí jsou snímatelné potahy, které tak lehce vyperete.