Komody jsou praktickým nábytkem, který vám pomůže doma nastolit pořádek. Zásuvky jednoduše pojmou velké množství předmětů, které chcete mít schované. Zároveň působí nadčasovým dojmem a dodá vašemu domovu stylový nádech.

Zobrazeno 15 z 1279 produktů

Jak na správný výběr komody?

Ať už hledáte komodu do ložnice, obývacího pokoje nebo třeba do pokoje vašeho dítěte, jste na správném místě. Máme pro vás přichystaný rozmanitý výběr komod, které vyniknou kdekoliv. Všechny komody jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které vám zajistí dlouhou životnost. Nemusíte se tak bát, že si za pár let budete muset pořizovat novou.

Komoda slouží k ukládání předmětů a každodenních věcí, které se vám zbytečně válí po bytě. Zároveň v místnosti působí přirozeně a nadčasově. Vyberte si u nás komodu, která vám bude ladit s ostatními kusy nábytku. Na výběr je ze spousty druhů vzhledů a materiálů. Vyberte si třeba komodu z divokého dubu nebo třeba lanýžového dubu. Pro moderní vzhled máme komody ve světlých barvách a jednoduchých liniích.

V nabídce pro vás máme přichystanou širokou škálu možností, z kterých si můžete vybírat. Vysoké komody představují více úložného prostoru, který můžete využít jakkoliv chcete. V obývacím pokoji se bude vyjímat komoda s prosklenými dvířky, kde můžete vystavit hrníčky nebo jiné sběratelské předměty. Snadno tak můžete přeměnit část komody ve vitrínu.