Obývací sestava je skvělým řešením v situacích, kdy se nechcete starat o to, jaké skříňky, vitríny a komody koupit pro vámi vybraný televizní stolek. Tento kus nábytku vám ušetří mnoho starostí. Za své peníze získáte celou stěnu do obývacího pokoje, která má nejen jednotný styl, ale také dostatek úložného prostoru v podobě polic, zásuvek a různých přihrádek.

Zobrazeno 15 z 652 produktů
Obývací stěna Ama I C
Sconto TV stěna NONA

Sconto TV stěna NONA

8 299 Kč
Obývací stěna Dakar, s osvětlením
Obývací stěna Berno Old Wood/matera
Obývací stěna Fun plus, s osvětlením
Doporučená kombinace Bree 4

Jakou obývací stěnu vybrat?

Ať už hledáte moderní nebo klasické obývací stěny. U nás si přijdete na své. Stejně si můžete vybrat podle stylu, zda chcete obývací stěny rustikální, retro, nebo například vintage styl obývacích stěn. Co se týče materiálu, tak to máme v nabídce primárně dřevěné obývací sestavy nebo obývací stěny z kovu. Často jsou doplněny prosklenými vitrínami, kde si můžete uložit památné potřeby, nebo ozdobné porcelánové nádobí, či jiné dekorační předměty.

Řešíte, jestli si vytvořit tmavý, nebo světlý obývák? Vemte tuto otázku v úvahu i při výběru obývací stěny. Ty jsou totiž se sedacími soupravami nejdůležitějším prvkem obývacího pokoje a dokáží zcela změnit jeho vzhled. U světlejších variant jsou velmi populární bílé obývací sestavy a obývací stěny dub sonoma. Pro tmavší obýváky se spíše hodí kaštanové, ořechové, nebo černé obývací stěny.