Taburety jsou díky své univerzálnosti oblíbeným nábytkem. Můžete je použít jako extra sedadlo pro hosty, když máte párty nebo večeři, můžete je dát do své ložnice jako odkládací stolky, pokud potřebujete někde uložit nějaké oblečení, a samozřejmě fungují perfektně jako opěrka nohou. Protože nabízíme širokou škálu moderních taburetů, můžete si vybrat, který z nich bude nejvhodnější pro vaše potřeby.

Zobrazeno 15 z 399 produktů
Taburet Pueblo Hnědý
Taburet Nebolo, krémová ekokůže
Sconto Lavice LSF10 černá
Sconto Taburet LA SPEZIA šedá
Taburet Hocker Pravá kůže
Sconto Taburet MALAGA světle šedá
Taburet Tutti, vínový
Moderní taburet Lambada, tmavě šedý
Sconto Taburet NOVARA

Sconto Taburet NOVARA

8 499 Kč
Taburet Iba

Taburet Iba

9 499 Kč
Sconto Taburet FLORENCIA tmavě šedá

Co jsou to taburety?

Taburety se rozumí malé nebo velké polštáře, nebo větší stoličky bez opěradla. Obecně řečeno, taburet je větší než stolička a menší než gauč. Poufy, bobky, či taburety jsou univerzální a dodávají se ve všech tvarech a velikostech. Najdete u nás jak malé, tak velké taburety. Stejně tak najdete kulaté taburety, obdélníkové a ve tvaru kostky

Jaký typ taburetů si pořídit?

Když sedíte v křesle nebo na pohovce, použijte taburet jako opěrku nohou. Poznáte ten rozdíl. I proto se mnoho modelů prodává jako sedací soupravy s taburetem. Populární jsou také křesla v setu s taburetem. To pohodlí prostě stojí za to. Máme k dispozici mnoho modelů. Pokud hledáte taburet z kůže, nebo pokud dáváte přednost čalouněnému typu taburetů, u nás najdete to pravé pro vás. Nezapomínáme ani na děti, pokud hledáte neotřelý taburet pro děti, tak se podívejte na tyto geniální sedátka v menších velikostech.