Kuchyně je oblastí, kde trávíme spoustu času. Proto je důležité, aby byla funkční, praktická a útulná. A přesně proto jsme tu my. Pomůžeme vám s výběrem vhodné kuchyňské linky a jiných kuchyňských příslušenství.

Zobrazeno 15 z 1220 produktů
Vestavná Trouba Oakz9 6200 Cs Ix
Dřez simpla 45 s Tg

Dřez simpla 45 s Tg

4 190 Kč
Vestavná Mikrovlnná Trouba Mtv 3020
Rohová kuchynská linka Endeka 280x170cm
Icon dvířka na myčku 713x446mm
Nástavný dřez TEKA 80x60 1B.1D
stroj na Popcorn Jan
Vestavná Trouba Vt 537 Aw (mora)
rohová kuchyň Ip1200

rohová kuchyň Ip1200

35 999 Kč

Kuchyně srdcem domova

Naše kuchyňská řada obsahuje vše, co potřebujete, aby byla příprava jídla jednodušší a pohodlnější. Srdcem kuchyně je kuchyňská linka, která se skládá z řady skříněk, pracovních desek, otevřených polic a pracovní plochy. Na výběr máte z rohové kuchyňské linky nebo rovné kuchyňské linky. Dokonce si můžete nakombinovat celou linku sami. Vyberte si kuchyňské skříňky, kuchyňské pracovní desky a dřezy přesně dle svých představ.

Kuchyňské spotřebiče jsou další nezbytnou částí každé kuchyně. Kuchyně bez nich je k ničemu, protože kuchyňské spotřebiče značně usnadňují práci kuchaře. Výborným pomocníkem se vám stane digestoř, který se postará o výpary a pachy při vaření. Pro vaření a pečení se vám bude hodit sporák či varné desky, které se stávají čím dál tím oblíbenější variantou pro vaření.

Méně nezbytným, ale za to velmi nápomocným spotřebičem je myčka. V dnešní době má téměř každá moderní kuchyně myčku. Zvlášť pokud máte velkou rodinu a spoustu nádobí, myčka je perfektním spotřebičem právě pro vás. Navíc ji můžete dokonale sladit s kuchyňskou linkou pomocí dvířek na myčku, které rovněž naleznete v naší nabídce.