Hlavním úkolem a účelem pohovky je zpříjemnit si odpočinek večer nebo ráno po návratu z práce. Jednoduše pohodlí je hlavní funkcí gaučů. Ty se často zaměňují za větší variantu pohovek, sedací soupravy. Ty jsou buďto rohové, do U, nebo složeny z pohovek a přídavných křesel a dohromady tvoří sedací sety do obývacího pokoje. Pohovkou se tedy myslí samotný gauč pro dva, případně pohovka pro tři osoby bez dalších míst k sezení.

Zobrazeno 15 z 537 produktů
Pohovka Venezia

Pohovka Venezia

7 744 Kč
Sconto Pohovka ETRO

Sconto Pohovka ETRO

18 299 Kč
Sconto Pohovka COMFORT červená
Sconto Pohovka LUXE 3 tyrkysová
Moderní pohovka Avers 03
3-místna Pohovka Pueblo Šedá
Sconto Zahradní set MARTINIQUE šedá
Sconto Pohovka MILAN světle šedá
Sconto Pohovka NINA

Sconto Pohovka NINA

14 999 Kč
Sconto Pohovka ZOE LUX antracitová

Průvodce výběrem pohovky

Věděli jste, že většina dnešních pohovek je rozkládacích, takže se na nich můžete pohodlně vyspat vy, nebo vaše návštěva? Kromě funkce rozložení jsou navíc pohovky s úložným prostorem pro peřiny a polštáře, případně pro hry a další věci, které potřebujete uložit. Pohodlné gauče najdete v různých provedeních, barvách a materiálech.

Kožené gauče bývají dražší. Levnější alternativou jsou čalouněné pohovky. Co se týče barev, tak si můžete vybírat z celé palety - od světlých variant až po tmavé pohovky. Designové jsou světle šedé pohovky v kombinaci s dalšími barvami. Černé gauče vypadají skvěle, ale hůře se na nich schová špína, takže je potřeba častěji je čistit. Proto jsou nejvíce praktické tmavě šedé pohovky, případně pohovky hnědé barvy.