Hlavním úkolem a účelem pohovky je zpříjemnit si odpočinek večer nebo ráno po návratu z práce. Jednoduše pohodlí je hlavní funkcí gaučů. Ty se často zaměňují za větší variantu pohovek, sedací soupravy. Ty jsou buďto rohové, do U, nebo složeny z pohovek a přídavných křesel a dohromady tvoří sedací sety do obývacího pokoje. Pohovkou se tedy myslí samotný gauč pro dva, případně pohovka pro tři osoby bez dalších míst k sezení.

Zobrazeno 15 z 539 produktů
Moderní pohovka Avers 01
Pohovka Forie DUO, růžová
Sconto Pohovka NINA

Sconto Pohovka NINA

14 999 Kč
Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá
Moderní pohovka Alsas

Moderní pohovka Alsas

11 247 Kč
Moderní pohovka Big Sofa, tyrkysová
Sconto Pohovka DELUXE

Sconto Pohovka DELUXE

25 999 Kč
Rozkládací pohovka Leona, hnědá
Sconto Pohovka CLIFF

Sconto Pohovka CLIFF

15 199 Kč
Sconto Pohovka COBALT modrá
Pohovka Loretto, světle šedá látka
Sconto Pohovka PARMA 3 hnědá, s funkcí
Sconto Pohovka MIRELIA hnědá/béžová

Průvodce výběrem pohovky

Věděli jste, že většina dnešních pohovek je rozkládacích, takže se na nich můžete pohodlně vyspat vy, nebo vaše návštěva? Kromě funkce rozložení jsou navíc pohovky s úložným prostorem pro peřiny a polštáře, případně pro hry a další věci, které potřebujete uložit. Pohodlné gauče najdete v různých provedeních, barvách a materiálech.

Kožené gauče bývají dražší. Levnější alternativou jsou čalouněné pohovky. Co se týče barev, tak si můžete vybírat z celé palety - od světlých variant až po tmavé pohovky. Designové jsou světle šedé pohovky v kombinaci s dalšími barvami. Černé gauče vypadají skvěle, ale hůře se na nich schová špína, takže je potřeba častěji je čistit. Proto jsou nejvíce praktické tmavě šedé pohovky, případně pohovky hnědé barvy.