Hlavním úkolem a účelem pohovky je zpříjemnit si odpočinek večer nebo ráno po návratu z práce. Jednoduše pohodlí je hlavní funkcí gaučů. Ty se často zaměňují za větší variantu pohovek, sedací soupravy. Ty jsou buďto rohové, do U, nebo složeny z pohovek a přídavných křesel a dohromady tvoří sedací sety do obývacího pokoje. Pohovkou se tedy myslí samotný gauč pro dva, případně pohovka pro tři osoby bez dalších míst k sezení.

Zobrazeno 15 z 637 produktů
Sconto Pohovka AMBER vínová
Moderní pohovka Zuzka, černá/šedá
Sconto Pohovka BELISSA

Sconto Pohovka BELISSA

17 499 Kč
Pohovka Lory Béžová
Sconto Pohovka ANGELO-SE béžová
Pohovka Kalle

Pohovka Kalle

24 499 Kč
Sconto Pohovka MIKAEL růžová
Elegantní pohovka Bora, černá
Pohovka Venezia

Pohovka Venezia

7 744 Kč
Sconto Pohovka KAIRO 2

Sconto Pohovka KAIRO 2

13 699 Kč
Sconto Pohovka FOREST 2 modrá
Pohovka Šedé Barvy Lina

Průvodce výběrem pohovky

Věděli jste, že většina dnešních pohovek je rozkládacích, takže se na nich můžete pohodlně vyspat vy, nebo vaše návštěva? Kromě funkce rozložení jsou navíc pohovky s úložným prostorem pro peřiny a polštáře, případně pro hry a další věci, které potřebujete uložit. Pohodlné gauče najdete v různých provedeních, barvách a materiálech.

Kožené gauče bývají dražší. Levnější alternativou jsou čalouněné pohovky. Co se týče barev, tak si můžete vybírat z celé palety - od světlých variant až po tmavé pohovky. Designové jsou světle šedé pohovky v kombinaci s dalšími barvami. Černé gauče vypadají skvěle, ale hůře se na nich schová špína, takže je potřeba častěji je čistit. Proto jsou nejvíce praktické tmavě šedé pohovky, případně pohovky hnědé barvy.