Knihovna je místem, kde se ukládají knihy a drobné předměty. Může nahradit police, regály, nebo vitríny v domácnosti. Tento všestranný kus nábytku zabírá nejen minimální prostor ve vašem obývacím pokoji, ale může mu přidat další pohodlí: některé modely jsou se zásuvkami, takže drobnější knížky a předměty budou schovány a tím můžete udržet pořádek a elegantní vzhled. Dnes existuje mnoho modelů různých tvarů a designů, které nám umožňují individuální výběr.

Zobrazeno 32 z 414 Produktů

Nástěnná knihovna je skvělým řešením pro ukládání knih a dalšího nejrůznějšího příslušenství. Takový nábytek se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Naše nabídka zahrnuje jak rustikální, tak moderní knihovny, volně stojící i závěsné regály na knihy. Můžete si vybrat nábytek z různých druhů dřeva nebo skla. S pomocí našeho internetového katalogu určitě najdete perfektní nábytek do každého interiéru.

Jaký materiál a dekor knihovny si vybrat?

Co se týče materiálu, tak existují různé druhy knihoven. Od nejkvalitnějších knihoven z masivního dřeva, přes knihovny z laminátových desek, až po speciální kovové knihovny, nebo prosklené typy. U dřevěných modelů si můžete vybrat z velkého množství dekorů. Nejpopulárnější jsou modely knihoven dub sonoma, kaštan a ořech. Nejen u dřevěných variant jsou velmi populární černé a bílé knihovny.