Pokud se snažíte vybrat postel, skříň, komodu nebo jakýkoli jiný nábytek do ložnice, projděte si náš výběr souprav a systémů do ložnice. Každá sada zajistí dokonalou shodu s koordinovanými kousky ve stejném jedinečném designu.

Zobrazeno 15 z 119 produktů
POSTEL,

POSTEL,

6 199 Kč
Luxusní ložnice Live

Luxusní ložnice Live

32 759 Kč
Ložnice Bern B, bílá

Kterou ložnicovou sestavu zvolit?

Bez ohledu na to, zda chcete zařídit celou ložnici nebo jen její část, máme pro vás připravenou sadu ložnicových sestav, které jsou navrženy tak, aby do sebe perfektně zapadaly a odpovídaly vašemu vkusu ať už z hlediska designu, barev či stylu. Vytvořili jsme pro vás řadu atraktivních ložnicových sestav v různých stylech, které se postarají o vybavení místnosti a vytvoří tak útulnou atmosféru.

Ať už hledáte vybavení pro ložnici a máte stanovený limit nebo toužíte po luxusní soupravě té nejvyšší kvality, máme pro vás vhodné řešení. Naše sestavy nejsou vhodné pouze pro ložnice. Můžete jimi vybavit stylově a moderně svůj pokoj. U nás najdete sestavy do jakéhokoliv interiéru.

Kromě celé sestavy včetně postele u nás narazíte i na sestavy šatních skříní, s kterými můžete proměnit část vašeho pokoje v šatnu. Sestava skříní je ideální volbou pro milovníky módy. Přehledně tak budete moct uspořádat své oblečení. Vybírejte si u nás sestavy vhodné do ložnice a pokojů.