Popis
Popis
Nástavec čtyřdveřový Rozměry (šxhxv): 157 x 52 x 50 cm Materiál: masiv borovice, lakované provedení Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 226271 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 50cm |
| Šířka | 157cm |
| Hloubka | 52cm |
| Styl | Klasický |
| Počet dveří | čtyřdveřové |
| Příslušenství | ano |
| jednobarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.