Televizní stolky trochu změnily svoji roli s příchodem televizorů s plochou obrazovkou. Ve většině případů lidé již televizi nepokládají na stůl, ale instalují ji na zeď. To však neznamená, že TV stoly nemají v bytě místo. Můžete narazit na více než jedno designové řešení pro moderní domácnosti s chytrou elektronikou, které stolky na televizi obsahují.

Zobrazeno 15 z 642 produktů
Sconto TV komoda RANA old style/antracit
TV STOLEK - černá, barvy dubu
TV STOLEK - antracitová
TV stolek Primo PRTV107
Moderní TV stolek Varmen, dub wotan
Tv stolek Fila 5

Tv stolek Fila 5

3 089 Kč
Sconto TV stolek CUBA

Sconto TV stolek CUBA

5 449 Kč
Xora TV NÁSTAVEC, sklo, šedá - šedá
TV stolek Airoo 138, bílý lesk
TV stolek Simple 1D

TV stolek Simple 1D

4 409 Kč
Sconto TV stolek GOAL

Sconto TV stolek GOAL

11 999 Kč
MID.YOU TV DÍL, bílá - bílá

Jaký TV stolek si vybrat?

Za dobrou cenu máme k dispozici skvělé a vysoce kvalitní televizní stolky. Podívejte se na ně pečlivě, protože vám nenabízíme jen pár modelů, ale naopak najdete nepřeberné množství dřevěných TV stolků, prosklených a také kovových stolků na televizi. Klasickou variantu představují televizní stolky na kolečkách, které jsou sice na ústupu, ale stále mají své místo pokud potřebujete občas s televizí pohnout.

To, že se televize dá jednoduše umístit na TV držák pro plochou televizi neznamená, že čas televizních stolů už je dávno pryč. V poslední době se hodně rozmohly herní konzole, které je potřeba stále někam umístit. Proto je možné buďto konzoli umístit na komodu, nebo stolek pro TV, nebo ji umístit do konzolového stolku přímo na ni dělaného.