Popis
Popis
Skříň rohová Barva: dub sonoma Materiál: DTD laminovaná, kovové úchytky Rozměry (šxvxh): 79 x 190,8 x 79 cm Dodáno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 212782 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 191cm |
| Šířka | 79cm |
| Hloubka | 79cm |
| Typ | policová |
| Styl | Moderní |
| Rohová skříň | ano |
| Počet dveří | jednodveřové |
| Počet polic | 5 polic |
| Umístění | do ložnice,do předsíně |
| Původ | slovenský výrobek |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ano |
| bez zrcadla | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.