Popis
Popis
Obývací stěna Barva: černá/dub wotan Součástí stěny je (šířka x hloubka x výška): - vitrína 36 x 30 x 140 cm - závěsná vitrína 36 x 30 x 95 cm - televizní stolek 180 x 30 x 35 cm Materiál: lamino Vitrínu a televizní stolek je možné i zavěsit = při montáži sami zvolíte, zda budou stát na nožkách nebo budou zavěšené na stěně. LED osvětlení není v ceně obývací stěny, je možné ho dokoupit. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253850 |
|---|---|
| Výrobce |
HELVETIA |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 140cm |
| Šířka | 216cm |
| Hloubka | 30cm |
| Styl | kombinované,jednoduché,malé,moderní,variabilní |
| Osvětlení | ano - není v ceně |
| jednobarevná | ne |
| Lesklá dvířka | ne |
| možnost dokoupení dalších prvků | ano |
| Sklo | ano |
| Se skříni | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.