Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Barva: bílá Rozměry (šířka x výška x hloubka): 120 x 74 x 70 cm, po rozložení 160 x 74 x 70 cm Materiál: lamino Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 255259 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| EAN | 8596608008910 |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 4 |
| Materiál nožek | lamino |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 120cm |
| šířka jídelního stolu | 70cm |
| výška jídelního stolu | 74cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.