Popis
Popis
Dětský stůl, lakované provedení Rozměry stolu (šxvxh): 60 x 50 x 50 cm. Materiál: masiv borovice Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 196810 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál desky | masiv |
| Typ | Dětské |
| Rozměr | malý |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 2 |
| Materiál nožek | dřevo |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 60cm |
| šířka jídelního stolu | 50cm |
| výška jídelního stolu | 50cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.