Stoly jsou nutností pro každý domov. Ať už je používáte každý den, nebo jen když k vám přijdou hosté, vždy je příjemné mít dokonalé místo nejen k jídlu, ale i posezení. V této kategorii najdete jídelní stoly čtvercové, obdélníkové nebo kulaté, které jsou ideální pro každodenní použití, ale i pro příležitostné chvíle. Dále vám nabízíme také skládací verze pro případ, že byste doma potřebovali uvolnit nějaké to místo. Nabízíme vám i sady, které obsahují kromě jídelních stolů také odpovídající dřevěné židle, nebo váš nový stůl můžete kombinovat s židlemi vlastními.

Zobrazeno 15 z 691 produktů
Jídelní stůl Max VI lamino :
Jídelní Stůl Maverick X-Form 200cm
Sconto Jídelní stůl ARTUR
Jídelní Stůl Avola Dub
Sconto Jídelní stůl BORIS beton
Sconto Jídelní stůl ZINGARO šedá

Proč jsou jídelní stoly tak důležité?

Hlavním prvkem každé jídelny nebo kuchyně jsou právě jídelní stoly. U těchto stolů budete často sedávat s vaší rodinou a je to také dokonalé místo, kde si vaše děti mohou dělat domácí úkoly, takže musí být praktické. Neméně důležitým prvkem jsou tedy i dřevěné nebo kovové jídelní židle, kterých na našem e-shopu naleznete opravdu hodně. Při výběru jídelních stolů se dívejte především na praktičnost, kvalitu ale i samotný design.

Pokud máte velkou rodinu nebo se často setkáváte s vašimi přáteli nebo známými, pak pro vás určitě budou nejlepší kuchyňské stoly obdélníkové, které jsou svým tvarem velmi praktické a snad i nejoblíbenější na našem e-shopu. Materiálů, ze kterých si tyto stoly můžete vybrat je opravdu mnoho, od klasického dřeva v dekoru břízy nebo dubu, až po sklo a kov.

Moderní nádech do vaší domácnosti zaručeně přinesou jídelní stoly s jednou nohou nebo stoly kulaté. Ať už zvolíte jakýkoliv design, u nás určitě najdete ten pravý, se kterým budete spokojeni nejen vy, ale i vaše děti.