Stoly jsou nutností pro každý domov. Ať už je používáte každý den, nebo jen když k vám přijdou hosté, vždy je příjemné mít dokonalé místo nejen k jídlu, ale i posezení. V této kategorii najdete jídelní stoly čtvercové, obdélníkové nebo kulaté, které jsou ideální pro každodenní použití, ale i pro příležitostné chvíle. Dále vám nabízíme také skládací verze pro případ, že byste doma potřebovali uvolnit nějaké to místo. Nabízíme vám i sady, které obsahují kromě jídelních stolů také odpovídající dřevěné židle, nebo váš nový stůl můžete kombinovat s židlemi vlastními.

Zobrazeno 15 z 663 produktů
Jídelní stůl Max VI masiv :
Jídelní stůl OVALI 140x90
Bílý jídelní stůl Fredie
Rozkládací jídelní stůl Canton
Jídelní stůl H24

Jídelní stůl H24

7 349 Kč
Sconto Jídelní stůl CALEB
Sconto Jídelní stůl LIMA
Sconto Jídelní stůl MAXIM 5 ořech
Jídelní stůl Max, lamino, olše
Jídelní stůl Max VI lamino :

Proč jsou jídelní stoly tak důležité?

Hlavním prvkem každé jídelny nebo kuchyně jsou právě jídelní stoly. U těchto stolů budete často sedávat s vaší rodinou a je to také dokonalé místo, kde si vaše děti mohou dělat domácí úkoly, takže musí být praktické. Neméně důležitým prvkem jsou tedy i dřevěné nebo kovové jídelní židle, kterých na našem e-shopu naleznete opravdu hodně. Při výběru jídelních stolů se dívejte především na praktičnost, kvalitu ale i samotný design.

Pokud máte velkou rodinu nebo se často setkáváte s vašimi přáteli nebo známými, pak pro vás určitě budou nejlepší kuchyňské stoly obdélníkové, které jsou svým tvarem velmi praktické a snad i nejoblíbenější na našem e-shopu. Materiálů, ze kterých si tyto stoly můžete vybrat je opravdu mnoho, od klasického dřeva v dekoru břízy nebo dubu, až po sklo a kov.

Moderní nádech do vaší domácnosti zaručeně přinesou jídelní stoly s jednou nohou nebo stoly kulaté. Ať už zvolíte jakýkoliv design, u nás určitě najdete ten pravý, se kterým budete spokojeni nejen vy, ale i vaše děti.