Kulaté jídelní stoly jsou nadčasovou klasickou, která rozhodně nikdy neomrzí. Ať už preferujete stoly z klasických materiálů, kterým je především masivní dřevo, nebo sázíte na jejich design, u nás si rozhodně svůj nový oválný stůl vyberete. Tradiční možností základny těchto stolů je buď několik dřevěných noh anebo jeden podstavec, který dělá kulaté jídelní stoly ještě zajímavější a modernější. Jídelní stoly by měly být nedílnou součástí každé jídelny nebo kuchyňského koutu. Z hlediska designu dnes na trhu naleznete spousty varianty jídelních stolů, ale oválné stoly jsou čím dál tím populárnější díky jejich jednoduchému provedení.

Zobrazeno 3 z 3 produktů

Který kulatý jídelní stůl si vybrat?

Naše nabídka jídelních kulatých stolů vás rozhodně nenechá chladnými a zajmou vás ihned na první pohled. Pro moderní interiéry kuchyní ale i jídelen si doporučujeme pořídit oválné stoly z dřevěného masivu nebo kovu. Jelikož oválné jídelní stoly existují v různých velikostech a také designech, naleznete na našem e-shopu jejich menší ale i větší varianty. Velkou výhodou kulatých jídelních stolů je jejich tvar, jelikož každý, kdo se k tomuto stolu posadí, bude mít vždy stejné postavení jako ostatní.

Všechny kulaté jídelní stoly disponují velmi zajímavým tvarem, který se od čtvercových nebo obdélníkových stolů liší zejména jeho praktičností, ale také designem. Ať už se může zdát, že k oválným kuchyňským stolům se nevejde tolik lidí, jako k těm klasickým, opak je zde pravdou. Tyto stoly vám nabízí téměř neomezenou jídelní plochu, a navíc k nim můžete dopasovat i několik pohodlných čalouněných židlí z naší nabídky.

Při výběru nových stolů do vašich jídelen je třeba také vzít v úvahu jejich vzhled i vaše vlastní požadavky a potřeby. Pokud hledáte opravdu netradiční kuchyňský nábytek, pak vám oválné jídelní stoly jednoznačně doporučujeme. Jejich zajímavý tvar se hodí i do těch nejmenších prostor a lze jej kdykoliv snadno proměnit na atraktivní stůl nebo pracovní stanici.