Pokud hledáte pro svou jídelnu nebo kuchyňský prosto víceúčelový nábytek, pak jsou skládací jídelní stoly tím pravým kouskem právě pro vás. Rozkládací jídelní stoly můžete použít téměř všude ve svém domě, ať už se rozhodnete obědvat v obývacím pokoji nebo u něj pracovat v ložnici. Nabízíme vám opravdu rozmanitou kategorii praktických rozložitelných stolů, z nichž některé jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, zatímco jiné vás ohromí dřevěnou deskou s mohutnými kovovými nohami. Ať už si vyberete jakoukoliv variantu těchto stolů či stolků, zaručujeme vám, že budete nadmíru spokojeni.

Zobrazeno 15 z 22 produktů
Rozkládací Jídelní stůl scott Bílá
Výsuvný stůl Malvin 140 Az
Výsuvný stůl Provence
Výsuvný stůl Bianca -Based-
Výsuvný stůl Cannes
Výsuvný stůl Raymond 120 Az
Výsuvný stůl Avensis 120 Az
Výsuvný Stůl Isabella 160 Az
Výsuvný stůl Leonardo
Výsuvný stůl Avensis 160 Az
Výsuvný stůl Malvin 180 Az
Výsuvný Stůl Harvey 180 Az
Výsuvný stůl Nepal

Výsuvný stůl Nepal

6 199 Kč
Výsuvný stůl Ontario 120 Az
Výsuvný stůl Nils

Výsuvný stůl Nils

6 499 Kč

Proč bych si měl/a vybrat právě rozkládací jídelní stůl?

Velkou výhodou těchto rozložitelných stolů, stejně jako u jakéhokoliv jiného stolovacího nábytku, který naleznete na našem e-shopu, je jejich odolnost a velmi snadná použitelnost. Skládací mechanismus stolů je dostatečně jednoduchý na ovládání, takže rozložit jej zvládne úplně každý. Na výběr máte opravdu pestrou nabídku, která se skládá z rozkládacích stolů oválných nebo klasických čtvercových s jednou masivní nohou nebo dokonce i úložným prostorem.

Jídelní stoly, které vám nabízíme v této kategorii, vám dávají jedinečnou příležitost proměnit jakýkoliv stůl ve skutečně prostorný stůl, ke kterému se vejde celá vaše početná rodina. Skládací jídelní stoly lze navíc velmi snadno přemístit z jedné místnosti do druhé, přesně podle vašich potřeb.

Dáváte přednost klasice, která nikdy neomrzí? Pak vás určitě překvapí dřevěné rozkládací stoly, se kterými pohostíte menší, ale i větší návštěvu. Perfektním doplňkem k vašim novým skládacím stolům budou také dřevěné nebo skleněné židle z naší nabídky. Věříme, že si z naší nabídky svůj nový jídelní stůl rozhodně vyberete.