Tescoma Dóza FRESHBOX 2 l, vysoká, 2 l
Výrobce: Tescoma
Skladem
Sleva platí do vyprodání zásob
349 Kč Ušetříte 29%
249 Kč
Popis
Popis
Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem - potraviny vydrží déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma, při přenášení nevytékají. Vyrobeno z odolného plastu, opatřeno kvalitním silikonovým těsněním. Odolné od -18 do +110° C, vhodné do ledničky, mrazničky a mikrovlnné trouby, vhodné do myčky. 5 roků záruka.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 118127 |
|---|---|
| Výrobce |
Tescoma |
| EAN | 8595028442236 |
| Barva | čirá |
| Materiál | plast + silikon |
| Výška | 8 cm |
| Šířka | 11,5 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Hmotnost | 0,22 kg |
| Objem | 2 l |
| Myčka | Ano |
| Mikrovlnka | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.