Popis
Popis
Elegantní kulatý stůl s deskou v bílé barvě s kombinací se zlatou. Barva: - bílá /zlatá Rozměr stolu (šxvxh): 120 x 76 x 120 cm Materiál: lakovaná MDF a chromová ocel - stylový stůl je vhodný do jakéhokoliv interiéru, kde se stane hlavním středem pozornosti - deska i podnoží stolu jsou vyrobeny z kominace lakované MDF a oceli - robustní podnoží v kombinaci bílé a zlaté Dodáváno v demontu a bez židlí.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 246199 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001184683 |
| Barva | hnědá |
| Velikost | průměr 120 cm cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Počet židlí | 4 |
| Tvar | Kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | středový podstavec |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 120 cm |
| šířka jídelního stolu | 120 cm |
| výška jídelního stolu | 76 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.