Popis
Popis
Kancelářské křeslo Barva: černá/modrá Materiál: potah textilní síťovina, chromovaný kříž Mechnismus: houpací Rozměry (šxvxh): 61 x 124 x 48 cm - výškově nastavitelné: výška sedu 45-55 cm - výška opěradla 73 cm Nosnost do 120 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 118713 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Hloubka | 60 cm |
| Výška sedáku | 45 cm,55 cm |
| Mechanika | houpací |
| Typ | kancelářské křeslo,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Materiál kříže | kovové |
| Druh potahu | síťovina,látka |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | černá |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.