Popis
Popis
Stůl Barva: tmavě hnědá/černá Materiál: umělý ratan/sklo Rozměry (šxhlxv): 70 x 70 x 74 cm Cena pouze za stůl.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 199331 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001151777 |
| Materiál desky | sklo |
| Typ | Zahradní stůl |
| Rozměr | malý |
| Tvar | čtvercový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 4 |
| Materiál nožek | ratan |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 70cm |
| šířka jídelního stolu | 70cm |
| výška jídelního stolu | 74cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.