Popis
Popis
Jídelní stůl v barevné kombinaci bílá a bukové dřevo Barva: bílá/buk Rozměr stolu (šxvxh): 80 x 74 x 80 cm Materiál: - konstrukce stolu: kov - deska stolu: lamino - nohy: masivní buk Nastavitelné plastové kluzáky s pochromovanou krytkou. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 242086 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Tvar | čtvercový |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 2 |
| Materiál nožek | dřevo |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 80cm |
| šířka jídelního stolu | 80cm |
| výška jídelního stolu | 74cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.