Popis
Popis
Sada 4 ks jídelních židlí = cena za 4 kusy Tato jídelní židle zaujme jednoduchým tvarem a pohodlným čalouněním z tmavě šedého manšestru. Kovové nohy v černé barvě dodávají potřebnou stabilitu a snadno se kombinují s různými typy stolů. Vhodná do jídelny, kuchyně nebo domácí pracovny. Nabízí komfortní sezení a nenápadný, moderní vzhled. Barva: šedá Rozměry (šířka x výška x hloubka): 45 x 87 x 54 cm Materiál: látka (manšester), kov, sedák - překližka 9 mm s vrstvou pěny Nosnost: 120 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587701 |
|---|---|
| Výrobce |
HOUSE 5 |
| EAN | 8596608028123 |
| Barva | šedá |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 45 cm,54 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | židle |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.