Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Židle nejsou v ceně. Barva: dub lancelot, bílá Rozměr (šxvxh): 140-220 x 76 x 80 cm Materiál: MDF, nohy - masiv (buk) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234451 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001163107 |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 220cm |
| Rozměr | velký |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 6 |
| Materiál nožek | dřevo |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 140cm |
| šířka jídelního stolu | 80cm |
| výška jídelního stolu | 76cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.