Popis
Popis
Rozkládací jídelní stůl Barva: dub sonoma Rozměry (šxvxh): 160-220 x 77 x 90 cm Materiál: laminovaná MDF, nerezová ocel Židle nejsou v ceně. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 581902 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001180388 |
| Barva | hnědá |
| Výška | 77 cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | jídelní |
| Délka | 90 cm |
| Rozměr | velký |
| Počet židlí | 6 |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | středový podstavec |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 220 cm |
| délka jídelního stolu | 90 cm |
| šířka jídelního stolu | 160 cm cm |
| výška jídelního stolu | 77 cm |
| Typ zboží | stoly |
| Dekor dřeva | dub |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.