Multifunkční patrová postel ANSBERT, pravá, dub endgrain/granada migdal
Popis
Popis
Multifunkční patrová postel, pravá (schůdky na pravé straně) Postel je šikovným řešením do malých interiérů. Předností postele je spací prostor a zároveň dostatek úložného prostoru, aniž by zabírala mnoho místa v pokoji. Chytře navržený vysouvací psací stůl splní nároky vašeho školáka, ale nebude zabírat místo při hraní, protože jej můžete snadno zasunout pod postel. Zásuvky i dvířka mají bezúchytkové otevírání pomocí systému PUSH TO OPEN. Matrace není součástí postele, doporučený rozměr je 90x200 cm a maximální výška 12 cm. Součástí lůžka je pevná deska, nemusíte tedy objednávat rošt. Barva: dub endgrain/granada migdal Rozměr (šxvxh): 204 x 112 x 112 cm Ložná plocha (hxš): 90 x 200 cm Materiál: lamino o síle 16 mm s ABS hranami Nosnost: 90 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588322 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | hnědá |
| Vlastnosti | multifunkční,s policemi,se šuplíky,s roštem |
| Šířka postele | 90 cm |
| Typ postele | jednolůžko do 130 cm,dětské (pro děti),dětská zvýšená postel |
| Úložný prostor | v ceně |
| Rošt | s roštem v ceně |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Dekor dřeva | dub endgrain |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 90x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do dětského pokoje |