Multifunkční patrová postel OTIRA, levá, craft bílý/grafit
Popis
Popis
Multifunkční patrová postel je řešením na nedostatek prostoru v pokoji vašich ratolestí. Kombinace spací části spolu s velkým množstvím úložných prostorů a psacím stolem ušetří mnoho místa. Všechny materiály jsou zdravotně nezávadné, jedná se o atestovaný model, který splňuje všechny parametry pro bezpečné užívání. Kovové schůdky jsou elegantní a zároveň velmi odolné a pevné. Dlouhé a elegantní úchytky podtrhují moderní vzhled celé sestavy. V ceně postele není matrace. Prostor na spaní, vhodný pro matraci 80 x 200 cm a maximální doporučené výšky 12 cm, je vybavený pevnou deskou, takže nemusíte objednávat rošt. Praktická zábrana zvyšuje bezpečnost vašeho dítěte při spánku nebo odpoledním odpočinku. Provedení: levé (schůdky jsou na levé straně postele) Barva: craft bílý/grafit Rozměry (šířka x výška x hloubka): 204 x 188 x 120 cm Ložná plocha: 80 x 200 cm Materiál: lamino o síle 16 mm s ABS hranami, kovové pojezdy zásuvek i dvířka mají tiché dovírání Nosnost: 90 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588331 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Barva | bílá,šedá |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 204 cm |
| Vlastnosti | multifunkční |
| Šířka postele | 80 cm |
| Typ postele | jednolůžko do 130 cm,dětské (pro děti),dětská zvýšená postel |
| Úložný prostor | v ceně |
| Příslušenství | ne |
| Délka postele | 200 cm |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| Typ zboží | dětský nábytek |
| Materiál postele | lamino |
| Rozměry postele | 80x200 cm |
| Styl postele | moderní |
| Umístění postele | do dětského pokoje |