Popis
Popis
Konferenční židle Barva: béžová C-4 Materiál: chromovaná ocel/látka. Rozměry (šxhxv): 53 x 55 x 82 cm, výška sedu 47 cm. Nosnost: 110 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 152601 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 5903038780041 |
| Nosnost | 110kg |
| Výška sedáku | 47cm |
| Typ | konferenční židle |
| Rostoucí | ne |
| Kolečka | ne |
| Otočné | Ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | kov |
| Druh potahu | látka |
| šiřka | 53cm |
| područníky | bez područek |
| opěrka zad | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.