Popis
Popis
Oblíbená a nadčasová kancelářská židle decentní černé barvy je vhodná nejen do kanceláří, ale například i pro Home office. Vysoký trubkový opěrák s bederní opěrkou je potažen černou síťovinou MESH a v horní části jako podhlavník slouží velmi praktický potah z černé ekokůže. Použité materiály na sedáku i zádové části opěráku zaručují dokonalou prodyšnost. Příjemný polstrovaný sedák je potažený černou látkou MESH. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Ruce si můžete pohodlně opřít o 6 cm široké černé plastové područky s velkou ložnou plochou 35 cm. Područky zároveň slouží jako velmi pevné spojovací díly sedáku s opěrákem. Díky kvalitnímu plynovému pístu je židle výškově nastavitelná, vybavená houpacím mechanismem a velkým aretačním šroubem na úpravu tuhosti pohupu, který je umístěn pod sedákem. Správnou stabilitu a pevnost zajišťuje pětiramenný černý plastový kříž o průměru 60 cm s plastovými kolečky vhodnými na koberce. Nosnost židle je až 120 kg. Rozměr (šířka x hloubka x výška): 59 x 59 x 108-120 cm, výška sedu 44-56 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 252242 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608007982 |
| Nosnost | 120kg |
| Výška sedáku | 44cm, 56cm |
| Mechanika | houpací |
| Typ | k počítači,kancelářská židle |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | plast |
| Druh potahu | ekokůže,síťovina |
| šiřka | 59cm |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |