Popis
Popis
Třídveřová skříň se dvěma šuplíky a zrcadlem Barva: dub sonoma Obrázek vnitřního uspořádání je pouze ilustrativní (jiná barva). Rozměr (šxvxh): 120 x 205 x 52 cm Materiál: lamino, ABS hrany, sklo Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234463 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001165002 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 205cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 52cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 2 zásuvky |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | třídveřové |
| Se zrcadlem | ano |
| Počet polic | 5 polic |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do dětského pokoje,do ložnice,do obývacího pokoje,do předsíně |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ne |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.