Popis
Popis
Kancelářská židle - s pevnými područkami - s houpacím mechanismem s aretací v základní poloze - s nastavením tuhosti odporu houpání Barva: černá Rozměry: - šířka sedáku: 50,5 cm - hloubka sedáku: 47 cm - výška sedáku: 44-53 cm - celková šířka: 70 cm - celková výška: 113-122 cm Materiál: látka, síťovina, koženka Nosnost: 120 kg Kolečka: průměr 50 mm Ocelový chromovaný píst a kříž s průměrem 700 mm. Houpací mechanika = opěradlo a sedák jsou pevně spojeny, takže úhel mezi nimi zůstává i při naklánění stejný, umožňuje nastavení výšky sedáku a nastavení tuhosti mechaniky v závislosti na hmotnosti uživatele. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587599 |
|---|---|
| Výrobce |
Alba |
| EAN | 8596608021001 |
| Hloubka | 70 cm |
| Výška sedáku | 44 cm,53 cm |
| Mechanika | houpací |
| Typ | kancelářská židle,k počítači |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Otočné | Ano |
| Příslušenství | ne |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | kovové |
| Druh potahu | látka,síťovina |
| područníky | s područkami |
| opěrka zad | ano |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | černá |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.