Popis
Popis
Konferenční stolek se zásuvkou Rozměry (šířka x výška x hloubka): 110 x 44,4 x 57,2 cm Materiál: lamino, úchyt - kov Barva: šalvěj Nosnost: - horní deska 40 kg - zásuvka 5 kg - police 10 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 586732 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| Barva | zelená |
| Výška | 44.4 cm |
| Hloubka | 57.2 cm |
| Materiál desky | lamino |
| Typ | konferenční |
| Délka | 110 cm |
| Styl | Moderní |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Odkládací plocha pod deskou | ano |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
| Šuplík | 1 |
| Typ zboží | konferenční stolky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.