Popis
Popis
Moderní židle s elegantním designem. Pohodlné čalounění v zelené manšestrové látce s prošíváním. Stabilní kovové nohy v černém provedení. Ideální do jídelny, obývacího pokoje i pracovny. Kombinace komfortu, odolnosti a stylového vzhledu. Barva: olivově zelená Rozměry (šířka x výška x hloubka): 45 x 87 x 54 cm Materiál: látka (manšester), kov, sedák - překližka 9 mm s vrstvou pěny Nosnost: 120 kg Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587758 |
|---|---|
| Výrobce |
HOUSE 5 |
| EAN | 8594229460117 |
| Barva | zelená |
| Materiál sedáku | Látka |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 45 cm,54 cm |
| Požadované vlastnosti | čalouněný sedák a opěrák |
| Typ | jídelní |
| Stohovatelné | ne |
| Rostoucí | ne |
| Skládací | Ne |
| Otočné | Ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| Nosnost matrace | 120 kg |
| s opěradlem zad | ano |
| s područkami | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| vyztužení mezi nohami židle | ne |
| Typ zboží | židle |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.