Popis
Popis
Jídelní stůl rozkládací Elegantní jídelní stůl v rustikálním duchu. Zajímavý vzhled stolu vyzdvihují jemné tvary a dokonalými detaily. Tento kulatý stůl je vyrobený z kvalitního přírodního dřeva v barevném provedení - tmavý ořech. Plocha před rozložením je 90 x 90 cm, po rozložení 90 x 125 cm. Výška stolu je 75 cm. Stůl je určený pro 4 osoby. Výška: 75 cm Šířka: 90 - 125 cm Hloubka: 90 cm Barva: ořech jádrový Materiál: dřevo / masív Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203013 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Výška | 75cm |
| Materiál desky | masiv |
| Typ | jídelní |
| Délka | 125cm |
| Rozměr | malý |
| Tvar | kulatý,oválný |
| Rozkládací | ano |
| Typ nohou | 4 |
| Počet osob | 4 |
| Materiál nožek | dřevo |
| lesk | ne |
| šířka | 90cm |
| délka jídelního stolu | 90cm |
| šířka jídelního stolu | 90cm |
| výška jídelního stolu | 75cm |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.