Popis
Popis
Jídelní stůl Moderní kulatý jídelní stůl v elegantním a praktickém provedení. Velmi moderně jsou řešeny nohy stolu, vyrobené z kovu- chrom, deska je z tvrzeného skla. Stůl je určený pro 4 osoby. Rozměry (šxvxh): 90 x 73 x 90 cm Barva: Chrom Materiál: chrom, sklo Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 203782 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Velikost | průměr 90 cm cm |
| Materiál desky | ze skla |
| Typ | jídelní |
| Rozměr | malý |
| Počet židlí | 4 |
| Tvar | Kulatý |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | kovové |
| Příslušenství | ne |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 90 cm |
| šířka jídelního stolu | 90 cm |
| výška jídelního stolu | 73 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.