Popis
Popis
Kombinovaná komoda Barva: černá/dub wotan Rozměry (šířka x hloubka x výška): 140 x 35 x 63 cm Materiál: lamino Komodu je možné i zavěsit = při montáži sami zvolíte, zda bude stát komoda na nožkách nebo bude zavěšená na stěně. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 253848 |
|---|---|
| Výrobce |
HELVETIA |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 63cm |
| Šířka | 140cm |
| Hloubka | 35cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet polic | 2 |
| Umístění | do obýváku |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.