Kuchyňské sety s lavicemi jsou vhodné pro různé účely. Všechny vám však nabízí jednu společnou věc, a to sice více prostoru než jídelní sety tradiční, které naleznete na našem e-shopu. Kvalitní stůl v dřevěném nebo i skleněném provedení je dostatečně prostorný na to, aby pojal všechny talíře. U pohodlné čalouněné rohové lavice je velkou výhodou neustálý prostor pro pohyb a také se při konzumování vašeho jídla na ni budete cítit jednoduše perfektně. Pořiďte si nový sedací nábytek s lavicí a sami uvidíte, že jiný už chtít nebudete.

Zobrazeno 17 z 17 Produktů

V čem jsou jídelní sety s lavicemi tak oblíbené?

Jedním z důvodů, proč si na našem e-shopu čím dál tím více zákazníků pořizuje do své jídelny nebo kuchyňského prostoru právě pohodlné lavice je fakt, že jsou dokonalým kompromisem mezi klasickými soupravami 4+1 nebo i 6+1. Kromě toho dřevěné lavice nabízíme i v moderním provedení s přidaným úložným prostorem, který je snem každé domácnosti.

Na našem e-shopu si můžete vybírat z velkého množství jídelních setů s lavicemi. U nás už dávno neplatí, že sedací lavice nejsou moderní. Obvykle se tyto sestavy jídelního nábytku skládají z rohové lavice, která je často čalouněná a u velké většiny souprav i z páru klasických dřevěných židlí.

Tyto sety s lavicemi jsou navíc perfektní volbou pro rodiny, které nedisponují příliš velkým kuchyňským koutem nebo jídelnou. Dřevěné lavice v tomto případě budou sloužit jako klasické židle, ale zároveň šetří místo, pokud se nepoužívají.