Nechcete se trápit s tím, které kuchyňské židle nebo jídelní lavice jsou vhodné pro váš stůl? Vždy jste toužili po dokonale vypadající jídelně, kterou vám bude každý závidět? Pak jsou jídelní soupravy to pravé pro vás. V této kategorii najdete jídelní stoly a několik židlí, které se k sobě svým vzhledem perfektně hodí. Tato originální souprava je trendy a zároveň velmi kompaktní řešení domácí výzdoby. Stůl můžete kombinovat s židlemi různých barev, materiálů a dekorací. Užijte si svůj nový jídelní set i s vašimi přáteli a pozvěte je na společnou večeři.

 

Zobrazeno 15 z 138 produktů
Jídelní set (1+6) Adero 53, dub lefkas
Jídelní set Duo :

Jídelní set Duo :

10 499 Kč
Rohový jídelní set Emera I, bílý
Jídelní set Mars I

Jídelní set Mars I

20 076 Kč
Rohový jídelní set Mini I
Rozkládací jídelní set H385
Sconto Rohová jídelní sestava DENIS
Jídelní set (1+6) Adero 12, dub lefkas
Sconto Jídelní sestava HUBERT

Je jídelní set vhodný i do malých prostor?

I přestože nebydlíte ve velkém domě, jídelní sety si určitě můžete dovolit. Sada dřevěného stolu a židle pro dva z naší nabídky je tou ideální volbou pro malé byty. Je kompaktní a vytváří příjemnou a útulnou atmosféru ve všech domovech. Některé jídelní sety obsahují malý jídelní stůl s židlemi nebo s jídelními lavicemi, které bude stačit jak mladému páru, tak starším rodičům, jejichž děti již vyletěly z hnízda. Tyto praktické sety se vám budou skvěle vyjímat i na balkoně či letní terase.

Jaké jsou možnosti?

Před samotným výběrem jídelních souprav je nutné se rozhodnout o počtu jejich sedadel.

Vybírat můžete ze stolu pro 2 nebo pro 4 osoby a pro početnější rodiny zde máme sety až pro 6 osob! Jsou vyráběny v široké škále modelů a barev. Nejoblíbenějším kouskem jsou jídelní sety z masivního dřeva. Z naší nabídky si určitě vyberete model podobný nábytku, který již doma máte.

Nejen vzhled a použitý materiál, ale i kvalita jsou u jídelních setů klíčové. Vybírejte především takovou soupravu stolů a židlí, které mají pohodlné područky nebo další zásuvky pro uložení nádobí. Nabízíme vám univerzální bílé jídelní sety, ale i ty z dubu, břízy nebo ořechu.