Potřebujete si pořídit novou jídelní soupravu a máte opravdu velkou rodinu? Pak jsou tyto sety pro šest lidí pro vás jako stvořené. Všichni členové vaší rodiny zrovna nemusí být pokaždé přítomni u jídelního stolu, ale i přesto je lepší mít židlí více než méně, což oceníte zejména v situaci, pokud jsou velmi pohodlné, jako naše židle koženkové. Velký počet stoliček, které doplňují tyto obrovské sety jsou navíc výhodné, pokud očekáváte návštěvu. Společně s dřevěným jídelním stolem jsou kuchyňské sety 6+1 něčím, co vám vydrží velmi dlouho, a ještě každý den udělá radost.

Zobrazeno 15 z 20 produktů
Jídelní set Mars

Jídelní set Mars

20 076 Kč
Jídelní set Polo

Jídelní set Polo

23 608 Kč
Jídelní set (1+6) Adero 53, dub lefkas
Jídelní set Mars I

Jídelní set Mars I

20 076 Kč
Jídelní set Apollo: Kaštan
Jídelní set (1+6) Adero 12, dub lefkas
Jídelní set Logan

Jídelní set Logan

22 438 Kč
Jídelní set Baron

Jídelní set Baron

21 257 Kč
Jídelní set (1+6) Adero 7, dub lefkas
Jídelní set Ares 2

Jídelní set Ares 2

16 533 Kč
Jídelní set Ares

Jídelní set Ares

16 533 Kč
Jídelní set Mars II :

Který jídelní set 6+1 si mám vybrat?

Tento jedinečný sedací nábytek do vaší jídelny nebo kuchyně je neocenitelným doplňkem pro každou bezdětnou rodinu, ale i tu s dětmi různého věku. Jídelní sety s čtvercovými nebo obdélníkovými stoly jsou perfektním výběrem, který se dokonale bude vyjímat v každé domácnosti. Vybírat své nové šestimístné soupravy stolů a židlí můžete v různých svěžích barvách, zajímavých nuancích s krásnými detaily kovu, dřeva nebo textilu. Zvolte si set, který vám nejlépe vyhovuje.

Tyto velmi prostorné soupravy 6+1 jsou ideálním místem pro společenské setkání. Můžete s nimi potěšit nejenom svou rodinu, ale i přátelé a ostatní příbuzné, kteří k vám přijdou na večeři. Naše masivní dřevěné stoly a židle stejného dekoru vám dokonale poslouží i na oslavách, jako jsou narozeniny nebo výročí.

Pokud ve vaší jídelně nebo kuchyňském prostoru nemáte příliš místa, ale vaše rodina má několik členů, pro pohodlné posezení si můžete pořídit i naše jídelní sety 4+1, které jednoduše doplníte o další židle nebo i lavice.