Všechny jídelní soupravy, které naleznete v této kategorii jsou ideální i pro ty největší rodiny. Pětimístné stoly s přehledem pojmou až 6 osob jednoduchým přidáním dalších pohodlných židlí. Jídelní sety 5+1 jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a vybírat jejich celkový vzhled můžete z velké škály kombinací, jako je například ta z kovu a dřeva. Židle u těchto souprav jsou převážně čalouněny moderní eko kůží, takže jsou velmi snadné na údržbu. Klasický design dodá každé kuchyni elegantní vzhled. Potěšte svou rodinu novou kuchyňskou soupravou 5+1 a užijte si večeře nebo obědy vždy společně.

Zobrazeno 1 z 1 produktů

Který jídelní set 5+1 si vybrat?

Pokud jste vždy snili o velkém jídelním stole, který se bude perfektně vyjímat ve vaší kuchyni nebo jídelně, pak jste na tuto kategorii natrefili rozhodně správně. Jídelní soupravy pro pět osob, které na našem e-shopu naleznete, jsou vytvořeny s ohledem na vaše preference. Nabízíme vám velkou škálu stolů z různých materiálů, jako jsou ty masivní navrženy z toho nejlepšího dřeva, aby se vaši hosté u vás doma cítili jako v drahé restauraci. Pokud ale sázíte na moderní vzhled nábytku, nabízíme vám i stoly kulaté či dokonce rohové lavice, ke kterým se 5 osob s přehledem vejde.

Pořiďte si nadčasovou dřevěnou stolní soupravu pro pět osob, která vám kromě pohodlí poskytne také trochu útulnosti pro vaši domácnost. Tyto kuchyňské sety 5+1 zahrnují atraktivní židle s měkkým čalouněním nebo dřevěné lavic, se kterými rozhodně budete spokojeni. Ať už si vyberete jídelní set kovový, dřevěný nebo kombinovaný, bude vám jistě sloužit několik desítek let.

Tento typ sestav je ideální volbou pro větší rodiny nebo různá společenská setkání a dokonale vám poslouží k mnohým účelům, mezi které patří například stolování, práce nebo odpočinek. Naše kuchyňské soupravy 5+1 vám tak jednoduše dokáží nahradit ostatní kusy nábytku ve vašem domě.