Židle z masivního dřeva, které vám nabízíme na našem e-shopu, jsou opravdu jedinečným a klasickým kouskem kuchyňského nábytku, který se hodí do každého interiéru bez ohledu na jeho styl. Pohodlí, kvalita a funkčnost jsou základními parametry, kterými se všechny tyto dokonalá dřevěná sedátka pyšní. Velké dřevěné nebo čalouněné či polstrované opěradlo vám zajistí lepší oporu zad, a maximální pohodlí i po celém dni. Pohodlně se usaďte se do svých nových dřevěných kuchyňských jídelních židlí a vychutnávejte si jejich příjemnou atmosféru. Doplňte také i svůj ostatní nábytek ve vaší kuchyni nebo jídelně, například dřevěnými barovými stoličkami, příborníky nebo také kompletními jídelními sety.

Zobrazeno 15 z 22 produktů
Jídelní židle P-20 :
Jídelní židle P-14 :
Jídelní židle K-6 :
Jídelní židle P-16 :
Jídelní židle P-10 :
Jídelní židle P-26  :
Jídelní židle P-17 :
Jídelní židle P-29: Wenge
Jídelní židle K-8 :
Jídelní židle P-24: Kaštan
Jídelní židle P-18 :
jídelní židle K-3 :
Jídelní židle P-25: Olše
Jídelní židle P-15: Ořech

Které dřevěné jídelní židle zvolit?

Pořídili jste si masivní jídelní stůl v obdélníkové, kulaté nebo čtvercové variantě, ale stále váháte nad dekorem kuchyňských židlí? Tyto krásné kousky dřevěného nábytku v různých variantách, jako jsou například ty bukové pro modernější vzhled, či židle dubové pro hřejivý a přirozený doplněk, vám přinesou do vašich domácností úžasný a nadčasový vzhled. Všechny dřevěné jídelní židle, které naleznete v této, a i dalších kategoriích na našem e-shopu jsou vyrobeny tak, aby vám poskytly kvalitní posezení nejenom pro vás, ale i vaše ratolesti, či dokonce vnoučata. Ano, ať už zvolíte jakoukoliv variantu dřevěných sedátek, spolehlivě vám budou sloužit i po několik desítek let.

Pokud máte ratolesti, pak moc dobře víte, že nebezpečí na ně kromě kuchyňského nábytku číhá téměř kdekoliv. Pořiďte si dřevěné jídelní židle se zaoblenými hranami či dokonce čalouněnými nebo polstrovanými sedátky, se kterými budete moci v klidu obědvat vy, i celá vaše rodina.

Také vás už nebaví klasický dřevěný nábytek? Nezoufejte, jelikož na našem e-shopu naleznete moderní i nadčasové jídelní židle vyrobené v dekoru dubu, buku, ale i třešně. Díky svému pevnému rámu a robustním masivním nohám působí dokonale v každé domácnosti a bezpochyby se vejdou do jídelny i kancelářských prostor.