Popis
Popis
Stůl Barva: tmavě hnědá/černá Materiál: umělý ratan/sklo Rozměry (šxvxh): 150 x 74 x 90 cm Cena pouze za stůl.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 199356 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001151760 |
| Velikost | 150x90 cm cm |
| Materiál desky | ze skla |
| Typ | Zahradní stůl |
| Rozměr | velký |
| Počet židlí | 6 |
| Tvar | Oválný |
| Rozkládací | ne |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Materiál nožek | ratan |
| lesk | ne |
| délka jídelního stolu | 150 cm |
| šířka jídelního stolu | 90 cm |
| výška jídelního stolu | 74 cm |
| Typ zboží | stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.