Popis
Popis
Dětská židle s růžovou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu, který podporuje cirkulaci vzduchu. Opěradlo je vybaveno výškově nastavitelnou bederní opěrkou, která zajišťuje správnou podporu spodní části zad, a výškově nastavitelným opěrákem pro individuální přizpůsobení. Odklápěcí područky umožňují snadnější přístup k pracovnímu prostoru a zároveň šetří místo. Plastový bílý kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, zatímco kolečka jsou vhodná pro tvrdé podlahy, což usnadňuje pohyb po místnosti. Výškově nastavitelný sedák umožňuje optimální přizpůsobení výšky sezení podle potřeby dítěte. Barva: růžová Celkové rozměry (šířka x hloubka x výška): 61 x 53 x 92-102 cm Rozměry sedu (šířka x hloubka x výška): 43 x 43 x 43-52,5 cm Materiál: síťovina, kříž - plast Nosnost: 120 kg Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587965 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| Nosnost | 120 kg |
| Šířka | 61 cm |
| Područky | S područkami |
| Rostoucí | ano |
| Kolečka | ano |
| Maximální výška sedu | 52 cm |
| Minimální výška sedu | 43 cm |
| Otočné | Ano |
| Příslušenství | ne |
| Mechanismus | základní |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Materiál kříže | plast |
| opěrka zad | ano |
| Typ zboží | kancelářské křesla a židle |
| Barva kancelářské židle | růžová |
| Materiál kancelářské židle | síťovina |
| Typ kancelářské židle | kancelářská židle,dětská židle |