Psací stoly
Herní stůl ROLWAL typ 1 včetně LED osvětlení, černý mat - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Herní stůl ROLWAL typ 1 včetně LED osvětlení, černý mat - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Výrobce: Forte
Skladem
5 880 Kč
Popis
Popis
Herní stůl - VYSTAVENÝ KUS Jedná se o vystavený smontovaný kus z prodejny, který si v tomto stavu z prodejny odebíráte (případnou demontáž si provádíte sami). Před odebráním je možné si zboží prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - bez závad Barva: černý mat Rozměry (šířka x výška x hloubka): 160 x 91,1 x 72 cm Materiál: lamino, úchyt - plast V ceně stolu je LED osvětlení.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588010 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| Barva | černá |
| Výška | 91 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Hloubka | 72 cm |
| Materiál desky | lamino |
| Styl | Moderní |
| Typ stolu | rovný |
| Příslušenství | ne |
| Určení | herní |
| Materiál podnože (nohou) | lamino |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| s výsuvem pod klávesnici | ne |
| s prostorem na PC | ano |
| se šuplíkem | ne |
| s prostorem na tiskárnu | ne |
| uzamykatelný | ne |
| s nástavcem pod monitor | ne |
| Typ zboží | pc a psací stoly |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.