Proč trávit spoustu času seděním na nepříjemném tvrdém povrchu, když si jednoduše můžete užívat nejenom při jídle, ale i při práci naprostého pohodlí při sezení s našimi dokonalými čalouněnými židlemi? S mnoha možnostmi na výběr, včetně kvalitních tkaných židlí nebo těch doplněných o kovové nohy či špičkovou kůži s odolnou výplní, si na našem e-shopu vybere své kuchyňské židle naprosto každý. Pokud jste zvyklí na dřevěné jídelní židle, které ale rozhodně nejsou stejně tak pohodlné, jako ty čalouněné, zvolte mezi nimi kompromis, a to sice pohodlná čalouněná opěradla a dřevěné masivní nohy, které dodají vašim domácnostem teprve ten správný design.

Zobrazeno 15 z 62 produktů
Luxusní jídelní židle H755
Moderní jídelní židle H2008
Jídelní židle H5010
Luxusní jídelní židle H372

Které čalouněné jídelní židle nabízíte?

Jsme velice rádi, že vám na našem e-shopu můžeme nabídnou opravdu širokou škálu čalouněných kuchyňských židlí, kde si můžete vybrat buď z luxusních modelů s polstrováním nebo hladkých sedadel, které jsou vhodné zejména pro moderní interiéry. Klasika, která rozhodně neomrzí, ano, máme zde i klasické varianty pohodlných čalouněných židlí ze dřeva. Tyto praktická sedátka kromě vašich domácností najdou uplatnění i v restauracích nebo kancelářích. Nezalíbily se vám naše čalouněné jídelní židle? Nevadí, jelikož na našem e-shopu naleznete spousty různých variant sedacího nábytku, jako jsou barové židličky, levné jídelní židle nebo ty polstrované.

Čalouněné jídelní židle vytvářejí zcela odlišnou atmosféru pro stolování, jelikož právě polstrování je jednou nejlepších vlastností, která vám umožní pohodlně sedět a užít si vaše jídlo. Ať už si vyberete sedátka potažené umělou kůži nebo textilem, zaručujeme vám, že s nimi budete naprosto spokojeni.

Pokud často pracujete z domu a sedíte na vašich dřevěných židlích dlouhé hodiny, pak sami moc dobře víte, jak je to nepříjemné. Zahoďte své stará neforemná sedátka a pořiďte si čalouněné nebo polstrované jídelní židle, které vám naprosto změní pohled na stolování. Navíc omyvatelné potahy a nohy ze dřeva nebo kovu vás učarují.