Popis
Popis
Botník Barva: vyberte si níže Materiál: masiv borovice Rozměry (šířka x výška x hloubka): 90 x 80 x 29 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 237060 |
|---|---|
| Výrobce |
Drewmax |
| Materiál | masiv |
| Výška | 80cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 29cm |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ | výklopný |
| lesk | ne |
| Počet párů bot | 5ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.